Kada mokrim desava mi se da na pocetku ili na kraju morkenja boja mokrace promeni u belu i tada me mokracni kanal pecka i kada zavrsim takodje imam bolove u zadnjem delu ledja, ne desava se stalno. Takodje imam problem sa levim testisom veci je od desnog ali ne sami testis nego oni kanalcici koji se sprovode od tela do testisa to je zanacajno deblje od desnih kanalcica bukvalano je ko neko crevo debljine negde oko 8mm nemam nikakvih bolova ali mi izgleda mnogo cudo i jako sam zabrinut. . Veoma bi cenio ako bi ste mi pomogli. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #92989

    • To sa promenom boje mokraće u belu sam i ja imao. Nalaz spermokulture mi je bio citrobacter spp a od briseva mi je bio pozitivan bris uretre na hlamidiju! Odradite sve bakterioloske preglede, urinokulturu, spermokulturu, briseve na bakterije i gljivice, hlamidiju i ureoplazmu. Nakon toga bi trebali znati sta je problem.