Postovani, imam jedan problem, pre nekoliko meseci sam operisao fitozu, tj kratak frenulum, sad kada sam to zavrsio i dalje ne mogu da navucem kozicu do kraja, vec je maksimum na polovini glavica. Obim kozice na vrhu je puno manji od velicine mog glavica. Kako da rasirim to? I dali ce se to mozda prosirite posle prvog odnosa, imam straha kada budem imao prvi odnos da ce smetat? Hvala unapred!!

    Odgovoreno: 14. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda je trebalo uraditi circumciziju i pri tome resiti i frenulum breve.
      no sada je tako kako je.
      pokusajte koristiti kantarionovo ulje i da razradite prepucijum.
      ako to ne uspe za nekoliko meseci, onda idite na circumciziju.