Htela bih vam postaviti pitanje, koliko je opasno raditi biopsiju prostate, s obzirom da je kod mog oca povisen psa, ali on ne oseca nikakve zdrastvena probleme, sem mokrenja na dva do tri sata. On ima 69 godina. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 14. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Biopsija prostate jeste neprijatan pregled ali nekih vecih komplikacija sem infekcije i krvavljenja
      nema. Ali zato su podaci koje dobijamo od izuzetnog znacaja.
      inace, glavni simptom nalaza na prostati je bas cesto mokrenje.