Danas sam radio spermogram, stigli su mi rezultati, malo losiji, pa imam par pitanja? Kad sam davao uzorak nisam imao, da kazem ni pola normalne erekcije. . . Kad sam izbacivao ejakulat, valjda zbog toga imao sam nalet ejakulata, kao da sam imao dve zavrsnice u razmaku od 20-ak sekundi. . . Da li to moze da utice na broj pokretnih spermatozoida? Imam povecan broj leukocita 4, a imao sam hlamidiju pre 6 meseci? Hvala puno na odgovoru. . .

    Odgovoreno: 13. 01. 2012.
    • Poštovani,
      To ne moze da utice na broj ali leukociti govore i dalje za prisutnu infekciju.
      imajte u vidu da je hlamidija polno prenosiva klica i da se i partnerka mora
      leciti od nje.
      lecenje morate nakon antibiotske terapije nastaviti fitopreparatima a ishrani
      posvetiti najvecu mogucu paznju.