6751 molim vas da li je dobro koristiti lek anafranil, citaso sam neke studije na pabmed gde kazu da ovaj lek uspesno leci pe i da postoje lekovi koji rade nesto na bazi blokade serotonina ako sam dobro razumeo i ako je taj lek dobar da li ga ima kod nas kako i u kojim dozama se pije i koliko dugo se koristi? Voleo bih da probam i sa dijetama po krvnim grupama koje ste mi predlozili ja sam nulta pozitivna! Hvala puno! Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 13. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Dobro ste procitali ali ce te odnos produziti za tri minuta.
      veliku cenu placate za tih nekoliko minuta.
      na stetoskopu nema polemisanja.
      za to imate moj meil.