Ja misim da imam mali problem oko testisa levog isao sam kod urologa i samo me je pipnuo i rekao da imam cistu i da idem kuci i da to nije nista opasno malo me nekad pece i pravi i problem, nekad malo vise a nekad manje. Sta da radim ako mi mozete pomoci unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da vam je urolog rekao da imate cistu na epididimisu i ona stvarno
      nije od znacaja.
      pecenje i problemi sa mokrenjem nisu od ciste vec od moguce infekcije.