Da li moj muz posle odsustva od 3 meseca zbog posla, moze da ima samo par kapi slicno mleku umesto sperme, ako je apstinirao i nije imao sex za vreme boravka od kuce (kaze da nije) , zar nije normalno da kada dodje pokaze zelju za tim ako 3 meseca apstinira? Asmrsao je 14 kg, kaze od sporta, takodje je u drugom slucaju bio odsutan 2 meseca, ali sam tada i ja bila tamo, pa je dolazio vikendom, nikada nije imao zelju za seksom, a kada bih namerno pritisla, da vidim sta se desava, odradio bi i opet mleskasta tecnost, a kaze nije nista radio, osim po 2 puta nedeljno gledao filmove, pa mu je od toga!!!! Kako da ne mislim da je imao prebogat sex u oba slucaja, zato od zadnjeg odsustva saopstava da nece sex vise samnom, evo vec 7. Godina. Jel to zato sto je "patio" sam svo vreme nije. . . . . . . Molim vas reci te mi samo jesam li u pravu. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 14. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Postoje stanja u kojima je kolicina sperme smanjena ali bez pregleda je tesko reci
      da li je to i kod vaseg supruga.
      razgovarajte, nemojte odmah da se prepirete.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #92873

    • Ne svadjam se odmah, ali on me je naveo na peisilnu apstinenciju, posle tog 2 mesecnog izletam, bez da me je pitao da li se slazem sa tim, jer on vise ne moze da bude intiman samnom. To se desilo odmah po dolasku kuci definitivno. To traje 7 godina, aon sebe, , , znate vec zagdovoljava svoje potrebe, mene ignorise, a da mu svakog puta sperma curi kao mleko posle nekoliko meseci odsustva, je prosto ne moguce. Kod kixe se to nikada nije desavala, doduse i nismo imali nceste odnose, pa je verovatno u tome rec. Bio je kod urologa uradio sve nalaze, rezultat-zdrav???