Zdravo imam jedno pitanje s vremena na vreme imam problem tako sto na penisu mi flavic pocrveni, e sad bio sam kod urologa i on mi je dao mast enbecin i kaze zato sto je to od prljavih ruku i da oseca se nrki neugodan miris, ta mast mi nije pomogla pa ako mozete vi hvala mozete mi poslati mail

    Odgovoreno: 11. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Najbolje je da se sa promena uzme bris na bakterije i gljivice pa da se potom leci po
      nalazu.
      druga mogucnost je da uzmete kansen mast ali da prodjete kao sa enbecinom.
      pa odlucite.