Postovani, vec nekoliko godina unazada oko glavica na samom obodu imam kao venac izraslina, koje pomalo potsecaju na bradavice, ravnomerno su rasporedjene i njihov broj se ne menja niti ima bilo kakvih promena, imam odnos samo sa jednom partnerkom vec nekoliko god, da li ima razloga za zabrinutost, unapred zahvlana

    Odgovoreno: 11. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Prema opisu najverovatnije da se radi o tisonovim zlezdama.
      radi se o obicnoj promeni koja i ne mora da se resava, ali i moze.
      uspesno se resava radio talasima.