Postovani doktore, dva pitanja imam za vas. Imam 22 godine i prilikom prisnijeg odnosa sa devojkom penis mi ispusta neku lepljivu izlucevinu cudnog i neprijatnog mirisa, moze li savet u vezi toga? A drugo glasi sa nekih 5 godina sam imao neku operaciju testisa i velicina polnog organa mi je jedva 10 cm sto me jako zabrinjava jer znam da nije ni blizu proseka? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 01. 2012.
    • Poštovani,
      U vezi prvog problema: izlucevinu treba bakterioloski pregledati i potom leciti po nalazu.
      za drugi problem: tu ste na donjoj granici ali u granicama. Sasvim dovoljno za normalne odnose.
      citajte sta sve sexolozi kazu.