Poštovani, moj problem je, koliko vidim po ostalim pitanjima, uobičajen problem kod muškaraca. Prilikom odnosa sa suprugom dešava mi se prerana ejakulacija. Ponekad kada se suzdržavam i trudim da to ne bude ``prebrzo``, onda bude i ``cela`` dva minuta, a češće mnogo kraće. Situacija je sledeća, oboje radimo, imamo malu decu tako da nemamo mnogo slobodnog vremena jedno za drugo. A kada imamo slobodno vreme onda se dešava ovo što sam vam prethodno opisao. Ali i dok smo imali dosta slobodnog vremena za nas, naš odnos nije duže trajao upravo zbog mene. Molim za pomoć jer još imamo razmevanja jedno za drugo ali neće ni to dugo trajati. Hvala

    Odgovoreno: 13. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Nekog sigurnog recepta za pe i nema.
      predlazem vam da sve sto pise na internetu o tome procitate i pokusate
      da usvojite i primenite.
      najgore je da mislite o tome koliko ce te biti uspesni.
      problem sami u razgovoru sa partnerkom resavajte.
      ishrani morate posvetiti veliku paznju.
      za vise mi se mozete javiti na meil.