Postovani, mislim da bolujem od fimoze, i na forumu sam procitao da se moze izleciti steroidnom mascu, konkretno betametazonom!? Molim vas da mi kazete da li je to istina i sta vi preporucujete? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ako fimoza nije izrazena mozete pokusati sa pomenutom mascu ali je tu vaznija
      "fiskultura"prepucijuma. Ako ste uporni mozda mozete izbeci circumciziju.
      imajte u vidu da se radi o kortizonskoj masti koja se mnogo i ne preporucuje.