Dobar dan postovani, vec duze vreme imam svakodnevno curenje iz penisa ("bela" providna masa, kao gel) . Ponekad nakon ejakulacije osecam bol u donjem delu ledja, kada osetim da moram da mokrim, moram, bukvalno, istog momenta do wc-a, a ako nisam u mogucnosti imam jake bolove. U isto vreme sexualni odnos mi se sveo na nekoliko sekundi osim u slucaju kada konzumiram alkohol tj. Vino. Pre par meseci sam osecao i peckanje u vrhu penisa nakon ejakulacije i ponekad posle mokrenja i bol u testisu ali toga vise nema. . . Unapred hvala na savetu

    Odgovoreno: 10. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Morate se javiti urologu radi uroloskog ispitivanja/laboratorija, bakterioloski pregledi,
      ultrazvucni pregledi. . /
      tek posle toga bi islo lecenje. Mislim da se radi o infektivnom oboloenju.
      planirajte i partnerka da uradi bakterioloske pretrage.