Poštovani, molim vas da mi odgovorite. Video sam u holu bolnice pano na kome je ilustovno da prilikom mokrenja mušksrca treba biti jak mlaz uriniranja i da nije dobro ako je mlaz isprekidan. Zanima me sta je uzrok u kako se moze resiti problem? Takodje, u poslednjih godinu dana primecujem da kada nemam seksualne odnose pet, sest ili vise dana prilikom vrsenja nuzde tragove u wc solji kao da sam svršio, tj. Kao da sam izbacio semenu tecnost sto ranije nisam uocavao i sto me zabrinjava. Mozete li mi reci sta je u pitanju, koliko je ozbiljno i sta trebam uraditi? Pored svega toga imam i problem prerane ejakuacije pogotovo prilikom prvog sexualnog odnosa, dok kod drugog i treceg u niyu nesto je bolje stanje. Koristio sam gel za lokalnu anesteziju ali nije bilo neke koristi, poceo sam koristiti neke tablete sublimat od cega ima koliko toliko efekta. Nakon sexualnog odnosa primecujem da uriniran u jednom i jakom mlazu. Imam 40 godina i nisam ozenjen. Molim vas za sto detaljniji i precizniji odgovor. Unapred vam se zahvaljujem walker_034

    Odgovoreno: 10. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom zapaljenju prostate koje iziskuje detaljno urolosko ispitivanje
      a potom i lecenje.
      i prevremena ejakulacija je posledica ovog zapaljenja.
      zakljucak se namece.