Postovani! Moj problem je sledeci. Imam 44 god i vec dugi niz godina prilikom erekcije iz penisa mi curi sluzava, providna tecnost i to prilicno obilno. Ne osecam nikakve tegobe, osim neprijatnosti prilikom predigre i narocito oralnog seksa. Imam utisak da se curenje pojacava sa godinama, ili to umisljam. Negde sam procitao da je u pitanju presemena tecnost. Da li je to tacno i da li postoji nacin da se curenje zustavi ili bar vecim delom smanji? Unapred zahvalan, marko.

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je da se radi o hronicnom zapaljenju vezikula seminalis.
      zato uraditi spermokulturu i zasaditi sekret koji vam curi.
      terapija bi bila po nalazima antibiograma.
      za vise se mozete javiti na moj meil, ali se obavezno pozovite na broj ovog pitanja.