Postovanje. Imam problem sa prevremenom ejakulacijom. Nikako ne mogu da odrzim ni jednu vezu sa devojkom zbog tog problema, pocinjem da se brinem i da nemuvam devojke i dacu do kraja zivota ostati sam. Prvo sam citao po internetu sve sto ima na tu temu u erotik sopovima kupovao kreme i gelove neke cajeve i nista. Evo sta sam sve probao kondom sa anestetikom i nista, ucestalu mastrubaciju i ista, tehnike kreni stani aman nista. Sve sam vam rekao a nisam rekao da ja ejakuliram za jedan minut u ogromnim kolicinama. Otisao sam kod lekara kbc zvezdara i bio na pregledima kada budete procitali necete verovati ali istina prvo mi je pregledao prostatu, dao krv na svakavve analize krvna slika biohemija, tu markere, psa, bris glavica, urinokultura, ultra zvuk stomaka i rektalni ultra zvuk, ubrizgavali mi neki kontrast pa snimali neka grafija, pa mi gurali cevcicu sa kamerom oci su mi ispale. Na kraju sve uredu zdrav i prav, zakljucak preosetljivost prepuciuna valjda sam dobro rekao. Otisao sam kod psihijatra isao na razgovore mesec dana i kaze covek da sam zdrav i ne vidi u cemu je moj proble. 20dana sam svaki dan tri puta mastrubirao i svaki put bi ejakulirao za minut merio sam stopericom samo je bilo kolicinski manje sperme. Pokusao sam tehnikom kareni stani i da nemislim na to sto radim ma jok kada mi se svrsava ja nemogu da to iskontrolisem mali pokret i kraj. Sa anestetikom utrne i nista. Probao sam da pijem neke antidepresive jer sam na internetu procitao da oni mogu da odloze ejkulaciju i nist samo mi se spavalo od njih, cak kada krene da mi se spava ja namerno krenem da mastrubiram i ejekuliram za minut. Molim vas za pomoc, da li ima nesto sto bi mi pomoglo? Hvala! Mare

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Problem pe je veliki problem.
      posto ste svasta pokusali pokusajte i da promenite ishranu.
      hranite se po krvnoj grupi i koristite metode alternativne medicine/akupunktura, kvantna medicina,
      fitoterapija/.
      mozete se javiti na moj meil. Obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #92703

    • Nikola markovic 10. 01. 2012.

      6738 br pitanja evo javljam se ali mi niste prosledili vas mail pa kako drgacije da vas kontaktiram, dijeta i fitoterapija mi bas ne ulivaju poverenje u resenje problema, kako da vas kontaktiram? Ovo je moj mail nikimarebg82@gmail. Com srdacan pozdrav! Mare!