Mesec dana posle operacije prostate, u mokraći mi se pojavila bakterija klebssiela. Do danas nisam uspeo da se izlečim, iako sam upotrebljavao sledeće antibiotike: ciprocinal, cefzil, amracin i panklav u dva navrata. Imam 66 godina starosti. Da li je normalno da ta bakterija ne može da se izleči već 8 meseci. Urin redovno šaljem na analize za pregled urinokulture. Molim da mi pomognete. Unapred zahvalan vule iz ivanjice.

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ako nemate preterane tegobe onda vise ne uzimajte antibiotike.
      koristite dosta tecnosti, jacajte imunitet, promenite nacin ishrane. Uzimajte fitopreparate.
      mozete se za vise javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com