Pojavilo mi se na glavicu i kozici neko crvenilo i kao neke ranice koje me svrbi. . . A pocelo je i da me pecka kada piskim, ne uvek mozda jednom u dva dana me pecka kada piskim. . . Zanima me vase misljenje, hvala u napred.

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Sa promena na prepucijumu i glansu treba uzeti bris na bakterije i gljivice i leciti prema nalazu,
      a pregledati i mokracu mikroskopski i bakterioloski pa i to leciti po nalazu.