Poštovani, imam 17 godina i primetio sam da mi je levi testis spušten u odnosu na desni, na vrhu levog testisa sam takođe primetio plavu žilu nešto slično veni i ponekad se nazire plavo ispupčenje, to nisam primetio na desnom testisu. Nikada do sada nisam osetio bol. Molim vas pomozite mi, i unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce je da ste napipali prosirene vene testisa.
      inace je levi testis obicno nize polozen u odnosu na desni sto se smatra normalnim nalazom.
      ako ste bas zabrinuti onda se javite urologu na pregled.