Imam problem sa eserihijom a samim tim i strah od bolesti prostate. 1-2 na noc ustajem radi mokrenja, i to sve od upale prostate pre nekoliko godina. Koristim dosta antibiotika pa postoji strah i od toga. Inace svi rezultati su mi dobri i nemam problem sa potencijom, ali strah postoji. Cime zastititi muski ponos i zdravlje. Osetim povremeno vatru u preponama i ucestalo mokrenje. . . Pomozite

    Odgovoreno: 09. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Povremeno kontrolisite urin i radite urinokulturu.
      antibiotike po antibiogramu koristite samo kod vecih smetnji. Inace sa antibioticima ne preterujte.
      radite na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, izbegavanjem stresa, uzimanjem dosta tecnosti,
      suplemenata. . .
      iscitajte pitanja na stetoskopu sa slicnim problemima.