Postovani, moj problem je zaista veliki: imam 29 godina. Vec 14 godina lecim neuspesno peckanje u toku mokrenja. Na nacin, pregleda urinokulture, pio sam dosta dugo uvin caj, ali nista ne pomaze rezultati su uglavnom dobri kao da mi nista ne fali, pre 1 godinu pojavio se novi problem. Uz peckanje koje traje tako dugo pojavio se i problem ucestalog mokrenja, nedovoljnog praznjenja besike. Nekad me cak pecka mokracni kanal i dok ne mokrim. Uvece ustajem da mokrim pa ponovo mi se ujutro nagomila i tera me opet da mokrim otprilike na svaka 2 sata. Od pregleda sam radio: spermometriju, ultrazvucni i labaratoriski pregled besike, pregled na bakterije, gljivice, polno prenosive bolesti. Svi rezultati su dobri i ja vise od muke ne znam sta cu. Doktorka vise ne zna sta ce pa je problem prebacila da je na nervnoj bazi. Ja ne verujem u to. I ne znam koje preglede da radim da bi moju bolest koja se izgleda tesko otkriva otkrio. Veliko vam hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Neznam da li ste uradili pcr mokrace na tbc bakteriju /dnk analiza/ i urodinamska ispitivanja.
      da se ne bi dopisivali preko "stetoskopa", mozete se javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com