Nadovezujem se na pitanje 6698! Postovani, ja nemam nikakvih koznih promena, nikakve tackice ili crvenilo, imao sam perutanje koze testisa i to sam resio triderm kremom, vec samo neprijatan miris i druge osobine koje sam naveo, pa me zanima odakle potice ta pojave, koji je moguci uzrok, posto mi se to nekada pojavi a nekada ne, i to ranije nisam imao. S postovanjem, unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 02. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Niste dali dobar broj pitanja. Broj se odnosi na onaj dugacki broj.
      no nije bitno.
      to na kozi skrotuma je gljivicne etiologije. Najcesce se radi o candidi. A ona je prisutna i u urinarnim
      putevima i krvi.
      uspesno se leci paraproteks i probiobalance tabletama.
      videti na www. Biobalance. Rs ili se obratite na moj meil: bocokic@gmail. Com