Oko 2 godine sam pio lek zerlon 5mg zbog bhp, po nalogu urologa, zbog upotrebe leka došlo je do pada potencije, libida i eriktile dinsfunkcije. Ultrazvuk od 1. 7. 2o11. Prostata u celini hipoehogena. Uz od 3. 112o11. Prostata 38-45mm ehoheterogena. Psa 1, 5. Nemam problema sa prostatom i mokrenjem. , ali imam problem sa potencijom. Urolog obustavio terpiju zerlona a impotencija posledica upotrebe leka. Šta preporučujete za poboljšanje potencije i vaš savet.

    Odgovoreno: 03. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Uskladite ishranu po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      dnevno 2-3 litra vode.
      stresove izbegavati.
      uzimati obavezno fitopreparate.
      koristiti povremeno cialis /tadalafil/ ako nema kontraindikacija.