Postovani, imam 20 godina imam problem sa ejakulacijom. Sa devojkom sam vec 10 meseci i imam redovan odnos, ali meni se ejakulacija mnogo brzo desava svega 2-3 minuta. Kad pozelimo da ponovo imamo odnos posle sat vremena, nastane drugi problem, problem sa erekcijom. . U cemu je moj problem. ? Molim vas pomozite mi

    Odgovoreno: 04. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Potrudite se da sve na internetu iscitate o problemu pe.
      pocnite da upraznjavate vezbe koje se preporucuju.
      pokusajte da promenite nacin ishrane i da se hranite po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      koristite anesteticke masti i prezervative.
      uzimajte suplemente.
      za vise mi se mozete javiti na meil uz poziv na broj ovog pitanje.