Dobar dan doktore. . . . Imam problem sa testisima. . . Vec dvaput sam bio kod urologa i ispipao me tj pregledao i kaze da je swe uredu da je to od tereta i da dam isteglio zile kod prepona, , vadio sam krv sedimentaciju. Krvnu sliku i urin i sve je ok, , bio snimio besiku. Bubrege i mokracne kanale i swe je ok, , ali imam taj blagi bol jos je prisutan i crvenilo koje kaze urolog da je od vesa. . . Te zile me bole tu kod besike na stomaku nzm kako da objasnim koje vode do mosnica, , , , recite mi sta da radim i sta da koristim za to??? Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Ako nemate preponsku kilu onda su bolovi od zapaljenja prostate.
      predlazem da neko vreme uzimate antibiotike a da potom nastavite fitoterapiju nekoliko meseci.