Postovani, imam 24 godine i vec 1, 5-2 godine imam neprijatan miris iz polnog organa, koji je prisutniji nakon mokrenja i ejakulacije a i pre toga. Sperma mi je zute boje. Kada sam bio mali radjen mi je teflon u desnom bubregu, bez operacije, tada su me boleli bubrezi, sada ne. Pored toga ponekad imam i peckanje i neugodan osecaj nakon mokrenja i ejakulacije, kao i bolove u besici kada trebam da mokrim i posle ne mogu da mokrim, bol u besici se javlja kada popijem pivo, jer sam cuo da ono cisti bubrege od peska i kamena. Pijem dosta cajeva ali je miris i dalje prisutan. Sva odeca mi smrdi od toga. Krv je u redu a u nalazu mokrace imam samo: leukociti 3-5 le, epitelne celije 3-5 plocastih, i malo sitnog ca oxalata, urinokultura je sterilna. U cemu je problem, sta da radim? Pomite mi molim vas! S postovanjem unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 30. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o kandidijazi.
      predlozio bih vam da nastavite sa uzimanjem sto vise tecnosti.
      ishranu da prilagodite po krvnoj grupi i da uzimate vise meseci biljne preparate.