Postovani doktore, pre dugo vremena (vise od godinu dana) otisao sam kod urologa da bih se pregledao zbog seksualnog odnosa bez zastite, uradio sam bris, uretralni bris - chlam. Trach. Ag je negativan, a ostale rezultate vam saljem elektronskim putem. Inace, ne bolujem ni od jedne bolesti, ne pijem, ne pusim, drogu nikada probao, bavim se sportom. Unapred vam hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Izolovana vam je ureaplazma urealithicum. To je polno prenosiva klica pa
      se morate leciti i vi i partnerka. Za vreme lecenja odnosi su sa zastitom.
      posle antibiotske terapije od dve nedelje kontrolni bris vi i partnerka.
      u terapiju se mogu uvesti i fitopreparati.