Vena na gornjoj strani penisa koja ide prema glansu poslednjih meseci me prilicno boli pri erekciji. Vena je tu cini mi se nekako tamnija. Ponekad mi se cini da je i glans pojacano otecen i bolan. Prethodnih godina mi se povremeno isto desavalo, ali sam mislio da je zbog nagnjecenja tokom odnosa, pa nisam obracao paznju. Sada medjutim pri svakoj erekciji osecam taj "pritisak" u glansu, koji postaje bolan. Imam 50 godina, hronicnu opstruktivnu bolest pluca i hronican bol u ls delu kicme i kukovima. Na rtg. Radiolog je dijagnostikovao discopathia l5s1 a na karlici obostrano sleroza acetabuluma. Ima li to ikakve veze sa pocetkom pitanja? Sta preduzeti? Hvala

    Odgovoreno: 30. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Bolesti koje navodite nemaju veze sa bolom koji osecate pa bi bilo dobro
      da posetite urologa kako bi se pregledom utvrdilo stanje vene na polnom organu.