Postovani, dijagnostikovana mi je mikrolitijaza u desnom bubregu nakon napada renalne kolike. Odradio sam ultrazvuk i oba bubrega su normalna osim sto se u desnom vidi mikrolitijaza. Uzimam minimum 2l vode dnevno, uglavnom sa cesme i rowatinex tablete tri puta dnevno. Ono sto me brine je sto u poslednijh par dana osecam kao da mi je pljuvacka slana, to mi ne smeta mnogo ali je neobicno i malo sam se uplasio zbog toga. Takodje, devojka pri oralnom sexu mi je rekla kako oseca da mi je penis slan. Nisam znao tacno gde da postavim pitanje ali posto imam ovaj problem sa peskom stavio sam ovde. Ne osecam nista drugo pored ovoga. Imam 22 godine. Neki savet? Hvala

    Odgovoreno: 30. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Velika je verovatnoca da imate gljivicnu infekciju.
      predlazem da uzimate probiobalance i paraprotex tablete.
      za vise se mozete informisati na www. Biobalance. Rs ili se
      javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #92389