Ja sam u drugom mesecu trudnoce, koristim vaginalete utrogestan od 100 mg ujutru i uvece, analiza krvi i mokrace je pokazala da su mi leukociti 75, sto je abnormalno, citajuci forume shvatila sam da je to previse. Htela bi da znam koliko je to opasno za moje stanje i kako se to leci i da li je ta povecanost mozda zbog vaginaleta koje koristim vaginalno. . . . . ??? Unapred zahvalna. . .

    Odgovoreno: 02. 01. 2012.
    • Poštovana,
      To je verovatno u leukocitarnoj formuli sto je i u redu.
      ako su sami leukociti povecani /normalno od 4 do 10 hiljada /
      onda se javite vasem ginekologu.