Postovani doktore imam 27 godina imam problem sa mokrenjem[sto mi je stvorilo zivot pakao] nemam dobar mlaz osecam da se ne praznim do kraja i najveci problem posle mokrenje oko 10 minuta istica po koja kap mokrace so je veoma naprijatno, to traje oko 2 godine i nema poboljsanja niti pogorsanja nisam uzimao nikakvu terapiju do sada. Zanima me vase cenjeno mislenje stabi moglo biti i sta da preduzmem, hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 02. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Moze biti ili stenoza uretre ili hronicno zapaljenje prostate.
      to treba ispitati: laboratorija krvi i mokrace
      urinokultura
      brisevi uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i obe mikoplazme
      ultrazvucni pregled bubrega, besike i prostate
      sa ovim nalazima se javite urologu radi uretrocistoskopije i uzrok ce se pronaci.
      potom samo sledi adekvatno lecenje i problem se mora srediti.