Postovani, ne znam da li se radi o fimozi, ali da ukratko opisem. Pre jedno 2-3 godine kozica na vrhu glavica se odjednom pocela suzavati, kao da je koza suva. U toku odnosa, pocela bi pucati i javljale bi se ranice, koje su posle par dana zarastale. Potom sa otisao kod doktora koji mi je dao neku mast i rekao da mazanjem i vezbama ce doci sve na svoje. Dok sam mazao tu kremu bilo je super, ali evo 2 god. Kasnije ja i dalje imam taj problem, ali mislim da je stanje sada gore. Sta mislite o didermal kremi, hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Moze i ta krema ali mislim da je bolje kombinovati je sa kansenom ili koristiti
      samo triderm.
      ako se situacije ne bude popravila sledi circumcizija.