Postovani, nakon par god. Mucenja sa eserihijom, gomilom popijenih antibiotika i silnih cajeva i preparata, ne znam sta mi je ciniti. Cula sam da se na torlaku rade autog. Vakcine i mozda bi mi to pomoglo! Kakvo je vase misljenje a naravno i koji je vas savet. Za 10 dana idem na ultrazvuk abdomena 9besika, bubrezi i ne znam cega vise) molim vas da mi date savet sta dalje/ s postovanjem, beba

    Odgovoreno: 02. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Kod nekih ljudi eserihija ne moze da se izleci pa ne treba mnogo ni insistirati na
      nekontrolisanoj antibiotskoj terapiji zbog svih pratecih nuspojava koje i vi primecujete.
      ja predlazem promenu stila i nacina zivota sa ciljem podizanja imuniteta kako bi se
      prisutna klica drzala" pod kontrolom". To se postize pravilnom ishranom, izbegavanjem stresa,
      uzimanjem dosta tecnosti, koriscenjem suplemenata. . . .
      antibiotike uzimati samo ako su simptomi jako izrazeni.
      za vise mi se mozete obratiti na meil sa pozivom na broj ovog pitanja.
      sa vakcinom nemam iskustva.