Postovani, imam problema sa ucestalim ali bas ucestalim i obilnim mokrenjem, na svakih 20-tak minuta. Kada sam vadio krv secer mi je u granicama normale, pa ne znam sta bih trebao da radim? Mozda da probam sa uvinim cajem?

    Odgovoreno: 25. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Treba videti kakav je nalaz mokrace a verovatno uraditi i urinokulturu.
      eventualno uraditi i kompletne laboratorijske analize krvi i psa a mozda i ultrazvucne preglede.
      terapija bi isla posle pretraga.