Postovani doktore, zanima me da li je strasno sto u zadnje vrijeme mokrim precesto velike kolicine mokrace, a osim toga ne osjecan nikakve bolove, ne pijem previse tecnosti, nikad nijesam imala problema sa urotraktom. Jedina promjena uz to je sto mi je stomak u predjelu besike naduven kao trudnici u, otprilike, drugom mjesecu. Hvala!

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Zasto se ne javite na pregled da vam se urade osnovne laboratorijske i
      ultrazvucne pretrage.
      ovako sta ja bez pregleda mogu da vam kazem.
      mozda nije nista ili vam se samo cini da toliko mokrite, ali ipak idite na pregled.