Postovani doktore bavim se sa problemom vec nekoliko godina imam slabu erekciom i na 50% mozda i ranie imam predvremenu ejkulaciju imam 58g pase pitam dali je zbog godine a uedno primam terapiju za visok krvni pritisak tablete skupril od 10. Mg dnevno dali je i to uzrok to nemogu i sam dasi objasnim a biosam operisan od hemooride i su mi stavili injekciju za opojku u polovini dali je tada nesto poremeceno neznam molim vas imali noko resenje ili nadu da se ovo sve otkloni lil izleci puno vam hvala veoma zabrinut mladen pozdrav.

    Odgovoreno: 26. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Kod vas je problem erektilne disfunkcije udruzen sa prevremenom ejakulacijom.
      pokusajte prvo sa ishranom da je prilagodite po krvnoj grupi. Uzimajte fitopreparate.
      povremeno cialis postujuci kontraindikacije.
      nije na odmet da se raspitate i o vakumskim pumpama /vep/.
      za vise se mozete obratiti i na moj meil.