Molim vas da mi protumacite rezultate spermograma kolicina 6. 1 ph vrednost 7. 2 likvefacija u 30 min - da spermatozoidi 56 341. 6 celom ejakul 1/2 sata p. E 0. 52 zivih i 0. 48 mrtvih dosta grupa slepljenih spermat. Normalnih 0. 61 patoloskih 0. 39 nezrelih 0. 00 nepravilnost glave 0. 14 nepravilnost sr. Dela 0. 07 nepravilnog repa 0. 18 leukocita 4. 6 inicijalna fruktoza 4. 9 0. 75 nepokretnih 0. 05 progresivnih 0. 10 pokretnih 0. 10 slabo pokretnih unapred vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Molim da se nalazi spermograma skeniraju.
      pokretljivost je smanjena najverovatnije zbog infekcije koja je prisutna.
      nju treba ispitati i pravilno leciti.
      ako se radi o polno prenosivim klicama leci se i partnerka a odnosi su sa zastitom.