Postovani, dali postoji neka pravilnost, obzirom da nemam sexualne odnose, dali i koliko puta masturbirati a u vezi sa zdravljem prostate. Dali je uopste neophodno masturbirati, radi prostate, i sta ako se prestane potpuno? Oprostite neznam jesam li bio jasan? Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Neznam koliko imate godina i neznam zasto bi ste masturbirali.
      porazgovarajte o vasim problemima sa klinickim psihologom
      koji vam moze mnogo pomoci.