Imam bolove u donjem djelu trbuha. Inkontinentna sam i išla sam na citoskopiju, i dobila sam neki antibiotik nakon toga, koji sam popila, ali ja sam osječala da to nije dovoljno, ali sam mislila da liječnik zna šta radi. To je bilo prije 2 god. Bolovi se pojačavaju, tako da sam išla kod urologa koji je rekao da po nalazu krvi s njihove strane je sve ok. Ginekolog isto kaže ok, pa neznam šta da radim, mene boli. Sedimentacija-36, leukociti u mokrači 2, stanice pločastog epitela 5. Ostalo je u granicama normale. Urea i kreatanin uredne. Molim vas pomozite mi neznam šta da radim, išla sam liječniku zbog inkontinencije, a sad sam se razbolila. Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Ako su vasi doktori iskljucili infektivnu komponentu poremecaja, onda se obratite
      uroloskoj kuci gde mozete uraditi urodinamsko ispitivanje kako bi se dijagnostikovao
      vas problem. Terapija zavisi od nalaza.