Postovani doktore, osjetim bas malu bol u donjem desnom dijelu stomaka, mogu da napipam bolno mjesto, osjecam kao neku tezinu u tom dijelu, bol je bas slaba, imao sam prije 3 mjeseca upalu prostate a prije 2 godine sam operisao obostrani bruh, redovno treniram, mokrenje mi je normalno, bez bolova, sta bi moglo biti? Hvala!

    Odgovoreno: 23. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Nadajmo se da nije od bruha koji moze ponovo da se pojavi.
      budite obazrivi sa treninzima.
      ako nemate smetnji pri mokrenju nadajmo se da tegobe nisu od strane prostate jer
      prostatitis zna cesto da se ponovi. Narocito sada kada je zahladilo.
      utoplite se i uzimajte dosta tecnosti. Za par dana ce se videti o cemu se radi.
      moguce je i da bol sam od sebe prestane.