Kozica koja je na glavi penisa mi se potpuno svukla i sad nece da se vrati. . . Zar ce to ostati tako za stalno? Sta da radim? Ne zelim to jer je neprijatno na dodire koje sve vise osecam jer nema kzoice kao zastite. Molim vas da mi odgovorite i hvala.

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Javite se urologu na pregled jer je moguce da se radi o parafimozi, stanju koje iziskuje
      hitnu intervenciju pri cemu se koza prepucijuma vraca u normalni polozaj.