Postovani doktore!! Imam 23 godine, vec 7-8 godina patim od brze ejakulacije koja dodje samom ponetracijom (30 sekundi) i imam lucenje sekreta iz penisa, bukvalno kad pomislim na zenu to se javi. 5 je godina kako posecujem urologe, dobijao sam razne tablete: proviron, ezerex, satibo, cefagil t. D. Ali nista nije dalo rezultate. Nisam psihicki opterecen time, ali stanje se ne mijenja, u adolescenciji sam malo preforsirao. Molim za savet, unapred zahvalan!!!!

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Problem je stari i samo ga vi mozete iz glave samosavladjivanjem resiti.
      pokusajte da se sa interneta dobro informisete o problemu.
      vezbe koje se predlazu za samokontrolu su jako vazne i vremenom postanu efikasne.
      o odlaganju ejakulacije stalno u toku odnosa razmisljajte.
      koristite prezervative, masti sa lokalnim anesteticima, prstenove za penis. . . .
      pokusajte da se hranite po krvnoj grupi/dr piter d adamo/
      koristite suplemente.