Postovani doktore, imam mozda jedan problem pa bih molio za pomoc. Naime, mislim da imam visak kozice na penisu. To primetim jedino kada prevucem kozicu preko glavica. Tada iza glavica se obrazuje kao neki prsten od kozice. Mada se ponekada taj prsten i ne pojavljuje ali redje. Kada nema tog prstena tada je sve idealno. Napominjem da nemam apsolutno nikakve bolove, da prevlacim kozicu i vracam bez problema. . . Samo sto estetski nije bas lepo ali mi inace ne smeta. E sada, pitam da li bih morao da odem na neku intervenciju ili ne. Da li je to fimoza ili mozda kratak frenulum. Hvala unapred na pomoci.

    Odgovoreno: 19. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Nije ni fimoza niti kratak frenulum barem po vasem opisu.
      verovatno se radi o deformitetu na prepucijumu.
      ako vas to opterecuje iz kozmetickih razloga, mozete se javiti urologu radi operativne korekcije.