Poštovani doktore, moj problem je sledeći - imam 20 godina, i imam problem sa održavanjem erekcije. Ima perioda kada mi je erekcija da kazem dobra, ali imam mnogo češće perioda kada pri masturbiranju imam problema sa njenim održavanjam, kad je postignem, ali čim i na 5-10 sekundi stanem sa masturbiranjem, penis počne da mi pada. Takođe jutranju erekciju nekad imam, nekad je slaba. Ali nekad se preko noci probudim jer osetim da ipak imam jaku erekciju. U slucaju da masturbiram 2 puta u razmaku od sat vremena, erekcija mi je skoro po pravilu jača pri drugom masturbiranju. Kad sam sa devojkom, na pocetku nekog malo intimnijeg odnosa (dodirivanje itd.) imam erekciju, ali sto krene nesto vise, ona skroz pada. Zdrav sam u poptpunosti, nisam se nikad operisao, niti imao nekih ozbiljnijih zdravstvenih problema, živim relativno zdravo, ne konzumiram alkohol, ne pušim. Bavio sam se i profesionalno fudbalom. Ima li pomoci za mene? Imam strah da ne oslabim psihicki i da nikad ne pozelim vise da okusim to zadovoljstvo u vidu sexualnog odnosa sa mojom partnerkom. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 12. 2011.
    • Poštovani,
      U osnovi vaseg problema i jeste strah.
      pokusajte da o tome ne razmisljate.
      promenite ishranu. Hranite se po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      koristite suplemente.
      povremeno i inhibitore pde5 -cialis, levitru.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #91972

    • Ako mogu da ti pomognem i jas sam imao tih problema i to mi se desilo sa nekoliko devojaka i odmah se to i rasculo svatas i to je veliki psiholoski pritisak. Pretpostavljam da jos nisi imao seksualno iskustva uradi sledece nagi neku devojku koja znajs da te voli idite negde i pokusavajte celu noc znaci da te voli inace bi otisla nemoj se stideti mozes rukama da ga ukrutis i onda kad je dovoljno krut skini nevinost kad jednom uradis to nestace ti stid i dobices hrabrost i onada ces bez problema raditi radnju. Ovo ti pisem iz iskustva nadam se da sam ti pomogao jas kad sa prevazisao taj veliki psiholoski problem radio sam i po 7ili 8 puta na dan devojke vise nego zadovoljne hhe, srecno