Postovani doktore pre mesec dana radio sam bris glansa zbog crvenila koje je prisutno tri meseca i ustanovljena mi je enterococus znatan broj, escherichia veliki broj i klebsiela mali broj lecenje po antibiogramu gentamicin mast hlorammfenikol mast koristio sam mesec dana kombinovano i nije dalo rezultate crvenilo i dalje prisutno, molim za vase misljenje napominjem da sem bio kod doktora nisam se lecio na svoju ruku. Pozdrav

    Odgovoreno: 20. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Nekada se balanopostitis mora operativno tretirati/circumcisio/.
      pokusajte da koristite ulje kantariona i obloge od kamilice kao i kansten mast. . Kombinujte ih
      sa mastima koje imate.
      mozete koristiti i paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Biobalance. Rs