Postovani, imam 30 godina. Pre nedelju dana sam, pri masturbiranju primetio nesto cudno. Pre momenta izbacivanja semena, u korenu penisa kao da sam nesto 'otvorilo' i kao da je pokuljala presemena tecnost. Iz penisa je izasla veca kolicina potpuno providne tecnosti a potom za njom i sperma. Par dana kasnije sam u toku predigre sa suprugom primetio da mi izlazi bas velika kolicina presemen tecnosti, ves mi je bio potpuno natopljen u zoni glavica penisa. A sada, poslednja dva-tri dana imam konstantni osecaj kao da imam nesto u uretri i stalno sam stisnut da to ne izadje. Odem da mokrim i nema nista. Medjutim, danas sam se skoncentrisao i opustio ne bi li nesto izaslo iz uretre, da vidim da li je mokraca. I izadje malo, i ako sam dobro skontao - presemena tecnost!!! Belo, providno, rastegljivo. Dakle, da li je to moguce? Sta mi uzrokuje konstantno lucenje nje i bez penisa u erekciji? Napominjem da nemam nikakve bolove, mada mozda neki blazi osecaj pecenja u uretri. Danas sam samoinicijativno dao urin za urinokulturu. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 20. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Dobro ste uradili, ali ako niste vec, uradite i: spermokulturu i briseve uretre na bakterije
      i gljivice, kao i na hlamidiju i obe mikoplazme.
      supruga neka odredi grupu vaginalnog sekreta.
      verovatno ce ici terapija po antibiogramu ako se nesto izoluje a ako bude polno prenosiva klica onda
      se i supruga leci i odnosi su sa zastitom.
      regulisite stolicu.