Prije mesec dana imao sam radikalnu operaciju prostate. Kada lezim nemam nekontrolisano mokrenje vec kada ustanem i pocnem da hodam povremeno se desava nekontrolisano mokrenje. Nemam problema pri mokrenju ali nakon toga javljaju se bolovi koji brzo nestanu kada se umirim. Takodje kada pocnem da hodam jave se bolovi. Da li je to normalan proces i da li ce vremenom sve smiriti. Hvala

    Odgovoreno: 16. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Prekidajte mlaz pri mokrenju. Ako to mozete znaci da je sacuvan sfinkter za mokrenje.
      to znaci da ce te vremenom kontrolisano mokriti, odnosno da je ovo sada privremeno.
      kontrolisite urin i urinokulturu.