Pozdrav doktore, moja partnerka je radila bris i rekli su joj da ima 3. Grupu (pojacan sekret) i da postoje neke bakterije. Ginekolog joj je prepisao vaginolete macmiror complex 12 komada, od sinoc ih koristi. Mi smo imali odnose i za vreme vadjenja rezultata a i kasnije dok nije saznala kakvi su. Odnosi su bili bez ikakve zastite. Mene interesuje postoji li sansa da te bakterije predju i na mene posto ne osecam nikakvu promenu (sobzirom da je za rezultate saznala pre 10 a vadila i je pre mesecak dana) ? Meni su se, pre 40tak dana, bile pojavile neke bubuljice po glavicu i kozici (sve su se primecivale tek kad se kozica zavrne) , vi ste mi tada rekli da radim bris na bakterije i gljivice ali one su nestale skoro u roku od 4-5 dana pa sam se olenjio po tom pitanju i nisam isao kod doktora a ni radio bris. . .

    Odgovoreno: 14. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Sve od flore sto ima vasa partnerka imate i vi.
      posto je njoj nadjena iii grupa vaginalnog sekreta / bakterije /, koja je vrlo cesta i skoro normalna,
      nemate razloga sada za pretrage.
      ako ste dobrog imuniteta, organizam ce i bez terapije to sve da sanira.