Možda je pitanje glupo, ali voleo bih da se informišem. Supruga i ja već neko vreme radimo na potomstvu. Međutim, kako ja imam problem sa sinusima, polovinom prošlog meseca sam radio rtg sinusa, a juče ct facijalnog masiva zbog dijagnostike. Sad mi recite da li smemo da imamo odnos radi začeća zbog moje izloženosti ovim dijagnostikama ili koliko je poželjno da se eventualno sačeka? Hvala.

    Odgovoreno: 14. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Pa vec ste zavrsili sa rtg dijagnostikom.
      ponasajte se uobicajeno iako mozete neko kratko vreme mozda i da sacekate.
      posebnog pravila nema ili ga mozda ja neznam.