Postovani, imam problem sa prevremenom ejakulaciom, pri odnosu sa devojkom traje dosta kratko, nisam se do sad nikome obracao u vezi tog problema pa bi vas pitao sta da radim da uklonim taj problem?

    Odgovoreno: 15. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Potrudite se da sve na internetu iscitate o problemu pe.
      pocnite da upraznjavate vezbe koje se preporucuju.
      pokusajte da promenite nacin ishrane i da se hranite po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      koristite anesteticke masti i prezervative.
      uzimajte suplemente.
      za vise mi se mozete javiti na meil uz poziv na broj ovog pitanje.